KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445142
nr 1444 5142
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 2014, duk, 30x40cm, yttermått inklusive ram: 35x45cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:48:39
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr